انتصاب “حجت‌الاسلام سیدمحمد صادقی آرمان ” به عنوان مشاور مدیرعامل و دبیر کارگروه تحول و تعالی بنیاد سینمایی فارابی

folder_openاخبار, سوابق
commentبدون دیدگاه

با حکم مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، «حجت‌الاسلام سیدمحمد صادقی آرمان» به عنوان مشاور مدیرعامل و دبیر کارگروه تحول و تعالی بنیاد سینمایی فارابی مسئول پیگیری بازسازی ساختاری و محتوایی این بنیاد شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، متن حکم «سیدمهدی جوادی» به شرح زیر است:

باسمه تعالی

برادر ارجمند حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای سید محمد صادقی آرمان

با سلام و تحیّت،

در طلیعه گام دوم انقلاب اسلامی و همزمان با تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر لزوم بازسازی انقلابی، خردمندانه و عقلانی ساختارهای فرهنگی و رسانه‌ای کشور، در حالی که بنیاد سینمایی فارابی 38 سالگی خود را پشت سر می‌گذارد، نیاز به بازتعریف مأموریت‌ها، فرایندها و جایگاه این بنیاد در مرحله خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی انقلاب و ناظر به افق‌‌های تمدن نوین اسلامی بیش از پیش احساس می‌شود.

بنیاد سینمایی فارابی به عنوان نهاد ملی سینمای ایران اسلامی می‌بایست جایگاه خود را در ساختار نوین فرهنگی کشور بازنمایی کند تا با تحول و بازسازی و نوسازی، در جهت ارتقای سینمایی گام بردارد که زمینه‌ساز طلوع خورشید حضرت ولی عصر (ارواحنا فداء) خواهد بود.

از این رو نظر به مراتب تعهد و سوابق علمی و فرهنگی جنابعالی، به عنوان «مشاور مدیرعامل و دبیر کارگروه تحول و تعالی» منصوب می‌شوید.

امید است در تعامل با همکاران ارجمند بنیاد و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های علمی و فرهنگی کشور، به ویژه اهالی شریف و محترم سینما و همچنین جبهه فکری، هنری و فرهنگی انقلاب در جهت بازسازی ساختاری و محتوایی، ایجاد تحول و ارتقای بنیاد سینمایی فارابی ناظر به بیانیه گام دوم انقلاب و همچنین مؤلفه‌های سینمای تمدن‌ساز اسلامی بکوشید.

سایر نکات و اهمّ وظایف جنابعالی و کارگروه در پیوست حکم تقدیم می‌شود.

در پرتو عنایات حضرت باری تعالی و ادعیه زاکیه حضرت ولی عصر (ارواحنافداء) موفق و سربلند باشید امید که با توکل به خدای متعال و تعامل با اهالی محترم سینما در جهت اعتلای سینمای انقلاب اسلامی مؤفق و مؤید باشید.

سید مهدی جوادی

مدیرعامل

گفتنی است «سیدمحمد صادقی آرمان» پیش‌تر به عنوان مدیرکل تبلیغات و ارتباطات اسلامی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل، مدیر برنامه‌ریزی و ارزیابی و نظارت، مدیر و طراح طرح تحول آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س)، رییس کارگروه محتوایی و فرهنگی شورای هماهنگی دهه کرامت کشور، عضو کارگروه مشورتی فرهنگی آستان قدس رضوی، مشاورت معاون تهذیب مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور، دبیر همایش ملی تشکل‌های شاخص فرهنگی، دبیری دبیرخانه آیین‌های فاطمی، عضو هیأت امنای بنیاد نیکوکاری خدام الحسین (ع)، مدیریت مرکز رشد و نوآوری سازمان تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات فعالیت داشته و نویسنده و مؤلف ۲۷ جلد کتاب در عرصه‌های مدیریتی و فرهنگی و تربیتی، تهیه کننده و کارگردان آثار فیلم و مستند، مدرس دوره‌های مدیریت راهبردی، مدیریت فرهنگی و سواد رسانه‌ای بوده است.

۱۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۷:۱۷روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی |

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

کلیپ تولیدی با موضوع “رسانه های معاند”

فیلم برداری و تدوین

حضور استاد سید محمد صادقی آرمان در برنامه تلویزیونی سرمشق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست